Yangın Sonrası Temizlik

Arşiv Forum

Administrator
Yönetici
Katılım
29 Ağu 2021
Mesajlar
369,938
Tepki
0
Puan
36
Yangın Sonrası Temizlik
Yangın, bir evde veya yerleşim bölgesinde elektrikli ekipmanın arızalanması veya kazası gibi çeşitli nedenlerle meydana gelen bir felakettir. Yangınlar genellikle maddi hasara neden olur, ancak bazen hayati tehlike oluşturabilir. Hiç kimsenin başına gelmemesi gereken yangın gibi bir felaket hayatın acı gerçeklerinden biridir. Kimse böyle bir durumla karşılaşmak istemez. Ofiste, işte veya evde her türlü yangın, bölgedeki hemen hemen her şeyi kül edebilir ve kullanılamaz hale getirebilir. Yangının büyüklüğüne göre eviniz, ofisiniz veya iş yeriniz tamamen kullanılamaz hale gelebilir. Ateş küçük olduğunda temizlenmesi kolaydır. Ancak büyük bir yangın durumunda maliyet artabilir. Yangın sonrası boşaltılmış temizlik sistemi olarak adlandırılır.
Yangın Sonrası Temizlikte Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kaba lekeleri çıkardıktan sonra boyama ve beyazlatma, tadilat, halı çarşaf temizliği, nevresim ve temel temizlik günün sırasıdır. Alanda hiçbir şey kalmamışsa halı koltuklar ve yataklar temizlenmez. Uygulamanın geri kalanı tamamlandı. Bu alandaki mevcut egzoz dumanları çevrenizdeki insanları zehirleyebilir, bu nedenle temizlikten önce alan tamamen havalandırılmalıdır. deforme olmuş veya kullanılamaz hale gelen kaba cisimler ve döküntüler alandan uzaklaştırılır.
Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Olur?
Kuru bir bezle alandaki tesisler bir kap içerisine alınır. Uygulama tavandan zemine yapılır. Ardından usta ressam çağrılır, uygun renk seçilir ve duvarlar ve tavan boyanır. Kanepe veya halı kullanıyorsanız, antibakteriyel bir madde ile temizleyin. İhtiyacınız yoksa yenisini almaktan başka yapacak bir şeyiniz kalmaz. yöntemi ile yangından tahribat almış eşyalara çözüm olanağı sunar. Sitemizden hizmet alabilirsiniz.
Kaynak :
 
Üst